Attention, Adobe Flash désactivé
Attention, Javascript désactivé
Strona główna > Dyskografia > Coeur Martial (Serce Walki)

Coeur Martial (Serce Walki)

Lipiec 2011
permalink

Muzyka filmu krótkometrażowego Coeur Martial

Film Laurent Gonella

Streszczenie

W wyimaginowanej wojny, znajduje się w matriarchalne historii alternatywnej, garstka żołnierzy Amazonki mają nadzorować jeden z nich, oskarżony o dezercję i przed sądem polowym w obozie leśnych w zimie.
Łódź atmosfera jest napięta między nimi i więzień, w większości uważają za luźne, niektórzy chcą zemścić się na okropności odwiedził ją z powodu wojny, a nawet gotowi pokonać ... [... ]

Pomimo jego odwagę, szacunek dla życia i zdolność do przebaczenia, nasze heroiczne więźniów w końcu nadal prowadzone przez własnych ... to znajdziemy po elipsie, w wieku medalista przed pomnikiem tych, którzy stracili życie w czasie wojny.
Myśli o pamięci, które nigdy nie ujrzy dzień, a nie przeznaczony dla wszystkich tych, którzy zginęli, odmawiając zabicia swoich kolegów.

COEUR MARTIAL - Laurent Gonel

COMPOSED AND MIXED BY CYRIL HUMBERT

Cyril Humbert played the follow instruments :CTK-573, B.C. RICH Platinum - Warlock Bass,Takamine G series Electro Acoustic, Yamaha A5000, Roland SC-50, Roland SC-8850, Roland Edirol, Symphonic Choirs, EWQLSO PRO XP Gold, Stormdrum Kompakt, Stylus RMX.

Recorded and mixed at Żagań Productions private studio on Cubase SX3.

Front cover by Laurent Gonel.

W tym samym dziale